Strona główna MIELEC Znaleziono u nich środki zabronione. Grozi im do 3 lat więzienia

Znaleziono u nich środki zabronione. Grozi im do 3 lat więzienia

0
Reklama

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, podejrzanym o posiadanie substancji zabronionych. Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania, policjanci zabezpieczyli susz roślinny oraz metamfetaminę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Policjanci z wydziału kryminalnego mieleckiej komendy uzyskali informację o mężczyznach, którzy w miejscu zamieszkania, mogą posiadać narkotyki. Postanowili to sprawdzić. Pojechali pod ustalone adresy, gdzie ich przypuszczenia potwierdziły się. W mieszkaniu 26 i 27-latka znaleźli substancje niedozwolone. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana i metamfetamina.

Reklama

Podczas przeszukania mieszkań, funkcjonariusze znaleźli ponad 14 gramów konopi innych niż włókniste oraz 21 gramów metamfetaminy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przedstawili im zarzuty posiadania środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz metamfetaminy.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułPijany 25-latek wsiadł za kierownicę mimo zakazu
Następny artykułKierowca bmw na podwójnym gazie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!