Strona główna JAROSŁAW Znacznie przekroczył prędkość

Znacznie przekroczył prędkość

0
Reklama

Policjanci jarosławskiej drogówki wchodzący w skład grupy Speed, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hondą. Mężczyzna jechał z prędkością 110 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. 48-latek stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Zbyt szybka jazda kosztowała go 1500 zł i 13 punktów karnych.

Wczoraj, policjanci wydziału ruchu drogowego jarosławskiej komendy, wchodzący w skład grupy Speed w Wierzbnej, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hondą. Mężczyzna jechał z prędkością 110 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Reklama

Zbyt szybka jazda zakończyła się dla 48-letniego mieszkańca gminy Medyka utratą prawa jazdy na trzy miesiące. Ponadto otrzymał on 1500 zł mandatu karnego i 13 punków karnych.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Ma to ogromne znaczenie o tej porze roku, gdzie zmienne warunki pogodowe znacznie utrudniają jazdę, wymuszając na kierowcy szybką reakcję na zaistniałą sytuację. Wyższa prędkość wpływa na dłuższą drogę hamowania, a w przypadku występowania śliskiej, mokrej nawierzchni ta droga jeszcze niebezpiecznie się wydłuża. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego-bezpiecznie dojechać do celu.

Reklama
Poprzedni artykułSą szczegóły zbrodni w Sławęcinie. Ofiara miała 69 ran
Następny artykułWracał ze służby, zatrzymał pijanego kierowcę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!