Strona główna LUBACZÓW Zmarła nagle w Chicago. Zbierają na ostatnią podróż do Lubaczowa

Zmarła nagle w Chicago. Zbierają na ostatnią podróż do Lubaczowa

0
Reklama

Kilka dni temu w Chicago nagle zmarła 38-letnia Elwira Skrętuła z Lubaczowa. Pogrążona w rozpaczy rodzina utworzyła w sieci zrzutkę na sprowadzenie do Polski urny z prochami zmarłej.

Elwira zmarła nagle i niespodziewanie w piątek 26 stycznia, w wieku 38 lat w Chicago, pozostawiając w żałobie mamę, rodzeństwo i przyjaciół. Rodzinie bardzo zależy na tym, aby urna z prochami Elwiry została pochowana w jej rodzinnym mieście Lubaczowie. 

Reklama

Koszty jakie rodzina musi ponieść na chwilę obecną: opłata za kremację w Stanach Zjednoczonych, sprowadzenie urny oraz załatwienie wszelkich formalności w USA wynosi około 25 000 złotych. Nie jest to mała kwota, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w jej uzbieraniu. 

Pomóżmy wspólnie zorganizować ostatnią podróż Elwiry do Lubaczowa, aby mogła spocząć wiecznie w swoim rodzinnym mieście. Pomóżmy rodzinie w tych ciężkich dla nich chwilach sprowadzić córkę do swojej mamy, siostrę do rodzeństwa, przyjaciółkę/znajomą do przyjaciół/znajomych i pożegnać ją po raz ostatni w gronie najbliższych. 

Już choćby najmniejsza pomoc finansowa odciąży rodzinę w tym ciężkim dla nich czasie- czytamy w opisie zrzutki.

Reklama
Poprzedni artykułPrzekroczył prędkość. Był pod wpływem amfetaminy
Następny artykułKłusownik wpadł w ręce policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!