Strona główna WIADOMOŚCI Złoty i srebrny medal dla strażnika granicznego z Podkarpacia

Złoty i srebrny medal dla strażnika granicznego z Podkarpacia

0
kulturysta z SG (fot. PCA official)
Reklama

Funkcjonariusz Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce stanął na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Wielkiej Brytanii w kulturystyce. W miniony weekend wziął także udział w Mistrzostwach Świata – tam zdobył wicemistrzostwo.

W zawodach organizowanych przez organizację Physical Culture Association, Polskę reprezentował m.in. zawodnik będący na co dzień funkcjonariuszem Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie Jasionce –  sierż. szt. SG Krystian Kochmański.

W ostatnich tygodniach kulturysta wziął udział w dwóch imprezach o zasięgu międzynarodowym.

Reklama

W połowie października w Telford International Centre odbyły się Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w kulturystyce British Championship & Expo PCA Pro Bodybuilding.  Tam zawodnik z Podkarpacia zdobył Złoty Medal i tym samym zachował tytuł mistrza z ubiegłego roku.

Z kolei w miniony weekend (19 listopada) zawodnik uczestniczył w mistrzostwach świata federacji PCA w Maladze (Hiszpania).  Tym razem strażnik graniczny uzyskał tytuł wicemistrza w kategorii Pro Bodybuilding.

Krystian Kochmański pasję do kulturystki łączy ze służbą w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej. Na co dzień można go spotkać na podrzeszowskim lotnisku. Odpowiada tutaj m.in. za działania minersko – pirotechniczne oraz zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Ze służbą w SG jest związany od  10 lat.

Wiele osób pyta, czy łatwo dopasować mundur SG do tak nieprzeciętnej budowy. Tutaj z pomocą przychodzi logistyka, specjalistyczne mundury wykorzystywane przez funkcjonariuszy Zespołu Interwencji Specjalnych – szyte są na miarę.

Reklama
Poprzedni artykułTragiczny pożar. Nie żyje kobieta
Następny artykułSympatyczni Nisko zdobywają Wojewódzki Puchar Polski w futsalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!