Strona główna MIELEC Złodziej włamujący się do sklepów w rękach policji

Złodziej włamujący się do sklepów w rękach policji

0
Reklama

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kilku włamań na terenie miasta i gminy Mielec. 35-letni mężczyzna, włamywał się do sklepów i kradł alkohol, papierosy oraz pieniądze. Mężczyźnie postawiono na razie 3 zarzuty dotyczące włamań. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Mieleccy policjanci prowadzili czynności w sprawie włamań do placówek handlowych w Mielcu, Chorzelowie i Złotnikach. Przeprowadzone przez funkcjonariusz ustalenia pozwoliły na wytypowanie włamywacza. Sprawcą okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Mielec. Mężczyzna został zatrzymany.Policjanci ustalili, że 35-latek włamywał się do wybranych wcześniej sklepów w nocy. Wynosił z nich papierosy alkohol oraz gotówkę. Straty powstałe w wyniku trzech włamań oszacowano na kwotę bliską 15 tysięcy złotych. Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie 3 zarzuty przestępstw.
Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności, ponieważ sprawa na charakter rozwojowy. 35-latek może usłyszeć kolejne zarzuty.

Reklama
Poprzedni artykułDwie osoby z poważnymi obrażeniami w szpitalu. Jak doszło do zranienia?
Następny artykułPijany kierowca trzy razy zatrzymany w ciągu miesiąca