Rolnicy desperacko walczą z forsowaną przez PiS ustawą zwaną piątką Kaczyńskiego. Rolnicy organizują w środę kolejny protest w Rzeszowie. Działają, także w terenie wieszając transparenty o zdradzie wsi przez posłów PiS.

Rolnicy zawiedzeni są postawą PiS, który przepycha ustawę uderzającą w dochodowe branże rolnictwa. Formy akcji protestacyjnych są coraz kreatywniejsze. W ostatnim czasie rolnicy przygotowali transparenty na których umieszczone są hasła o “zdradzie PiS”.

Rolnicy nie przestają walki o swoją przyszłość. Politycy PiS nie są przyzwyczajeni do tego, że zaburza im się spokój….

Opublikowany przez Ruch Narodowy Jarosław Poniedziałek, 19 października 2020Arogancja władzy która likwiduje dochodową branżę polskiej gospodarki musi zostać nagłośniona. Wspieramy polskich rolników w walce o swoją przyszłość.#RuchNarodowy #Konfederacja

Opublikowany przez Ruch Narodowy Mielec Poniedziałek, 19 października 2020

To kolejne działania połączonych sił rolników i współpracujących z nimi Ruchu Narodowego i Konfederacji. W sobotę przed sanktuarium w Strachocinie rozłożyli wymowny transparent, który mijali politycy PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele.

Politycy PiS na nowennie w Strachocinie. Przywitali ich z transparentem

W kraju rolnicy zrzeszeni w Agrounii posunęli się dalej wyrzucając przy domach posłów obornik:

Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób.Każdy #ZdrajcaPolskiejWsi będzie naznaczony! To musi być wielki wstyd dla człowieka wybranego z okregu typowo rolniczego by podnosić rękę przeciwko rolnikom.Nie głos prezesa, a głos społeczeństwa jest ważny! Posłom trochę się pomyliło i za bardzo odlecieli. Skutecznie sprowadzimy ich na ziemie. ___________________________________________________To wy budujecie AGROunię, to wy nas wspieracie i politycy też nie potrafią tego zrozumieć:https://zrzutka.pl/vkec2fWww.agrounia.pl/donateDziękujemy za zapisy i wsparcie!

Opublikowany przez Agrounia Sobota, 17 października 2020

 

Rolnicy zapowiadają na środę protest w Rzeszowie pod Urzędem Wojewódzkim. Początek o godzinie 11. Tak opisują to wydarzenie:Nasz opór jest stały i nieustanny. Nie cofniemy się z naszego stanowiska, a jest ono takie iż oczekujemy całkowitego wyrzucenia tej ustawy na legislacyjny śmietnik. W innym przypadku blokady i protesty będą przybierać na sile, a politycy gdziekolwiek się nie pojawią będą uświadamiani przez nas o tym że podnieśli rękę na swojego żywiciela-dosłownie i w przenośni.

Opublikowany przez Tomasz Buczek Czwartek, 15 października 2020

Rolnicy protestują przeciw “piątce Kaczyńskiego” pod siedzibą PiS

Protesty rolników przeciw “Piątce Kaczyńskiego” na Podkarpaciu

Wielki protest rolników w Warszawie. Pojechały delegacje z Podkarpacia

Zagłosuje tak jak prezes każe, bo nie chce być wyrzucony z partii