Strona główna BIESZCZADY Zderzyła się z autobusem, jechała z przebitą oponą. Była pijana

Zderzyła się z autobusem, jechała z przebitą oponą. Była pijana

0
Reklama

Ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującą audi, która jechała pojazdem z przebitą oponą. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Jak się okazało 20-latka kilkanaście minut wcześniej uszkodziła auto uderzając w autobus, nie zatrzymała się i kontynuowała dalsza jazdę. Wkrótce odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

W środę, policjanci ruchu drogowego zauważyli w Ustjanowej osobowe audi z uszkodzonym kołem. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującą samochodem do kontroli, by sprawdzić co było powodem uszkodzenia.

Reklama

Kierującą okazała się 20 -letnia mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od kobiety alkohol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze wyjaśnili również przyczynę braku powietrza w jednym z kół pojazdu. Jak sie okazało, kilkanaście minut wcześniej kierująca audi, uderzyła w autobus, uszkodziła koło w swoim samochodzie i odjechała z miejsca. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

20-latka nie uniknie odpowiedzialności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Reklama
Poprzedni artykułWłodzimierz Bodnar z Przemyśla – bohater naszych czasów?
Następny artykułPolicja sprawdzała oznakowanie dróg przy szkołach i przedszkolach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj