Strona główna JAROSŁAW Zderzenie trzech pojazdów w Wiązownicy. Jedna osoba w szpitalu

Zderzenie trzech pojazdów w Wiązownicy. Jedna osoba w szpitalu

37
0

Policjanci z posterunku w Wiązownicy wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem trzech pojazdów. Do zdarzenia doszło wczoraj, w Wiązownicy na ul. Jarosławskiej. 72-letni kierujący oplem najechał na tył poprzedzającej go toyoty, która w wyniku uderzenia zderzyła się jeszcze z kolejną toyotę. Pasażerka opla z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj, przed godz. 9, w Wiązownicy na ul. Jarosławskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 72-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, kierując oplem nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył toyoty, która w wyniku siły uderzenia przemieściła się i uderzyła jeszcze w kolejną toyotę.

W wyniku zdarzenia 67-letnia pasażerka opla doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza, która wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady. Policjanci z posterunku w Wiązownicy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here