Strona główna BRZOZÓW Zderzenie samochodów na zakręcie. Jedna osoba w szpitalu

Zderzenie samochodów na zakręcie. Jedna osoba w szpitalu

0
Reklama

Brzozowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Przysietnicy. Na łuku drogi doszło tam do zderzenia peugeota z renault. Wskutek tego zdarzenia, pasażerka renault trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 7 w Przysietnicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący peugeotem, 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku Brzozowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się jadącym w kierunku Izdebek renault, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Mężczyzna przewoził dwoje pasażerów. Kierowcy byli trzeźwy.
Na wskutek tego zdarzenia, pasażerka renault doznała obrażeń i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala.
Na tym odcinku droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci przeprowadzili oględziny. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Reklama