Strona główna KROSNO Zderzenie rowerzysty z dostawczakiem. 12-latek w szpitalu

Zderzenie rowerzysty z dostawczakiem. 12-latek w szpitalu [foto]

0
Reklama

12-letni rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z dostawczym volkswagenem w Jedliczu. Młody cyklista został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 7.30, na skrzyżowaniu ul. Rynek z ul. Tokarskich w Jedliczu. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 60-letni kierujący volkswagenem, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, doprowadzając do zderzenia z jednośladem.  

12-letni cyklista został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 60-latek był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjasnić prowadzone postępowanie.

Pamiętajmy, że szybciej zapadający zmrok, deszcz, mgła, czy też zaparowane szyby w pojeździe, znacznie utrudniają jazdę i sprzyjają wystąpieniu niebezpiecznych sytuacji na drodze. Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę, ostrożność i odpowiedzialne zachowania.

Reklama
Poprzedni artykułKompletnie pijany ciągnikiem uciekał przez policją
Następny artykułKnorr-Bremse: Lider branży kolejowej inwestuje na Podkarpaciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!