Strona główna ROPCZYCE Zderzenie rowerzystów. Nie żyje 61-latka

Zderzenie rowerzystów. Nie żyje 61-latka

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w Sędziszowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-letni rowerzysta zderzył się z 61-letnią kierującą jednośladem. Kobieta przewróciła się na jezdnię i uderzyła w twardą nawierzchnię. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16, w miejscowości Sędziszów Małopolski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 14-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego, wyjeżdżając z ul. Kawowej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącą ul. Legionów Polskich, kierującą rowerem. W wyniku zdarzenia, rowerzystka przewróciła się na jezdnię i uderzyła w twardą nawierzchnię. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Niestety życia 61-letniej mieszkanki Sędziszowa Małopolskiego, nie udało się uratować.

Reklama

Na miejscu zostały wykonane czynności procesowe, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów.

Reklama
Poprzedni artykułNasz patronat. Biało-niebieski Dzień Dziecka
Następny artykułPijany wtargnął pod nadjeżdżające auto. Trafił do szpitala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj