Strona główna RZESZÓW Zderzenie osobówki z wojskowym rosomakiem. Droga zablokowana

Zderzenie osobówki z wojskowym rosomakiem. Droga zablokowana

0
Reklama

Dzisiaj rano policjanci interweniowali na miejscu nietypowego wypadku, do którego doszło na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Zdziwienie funkcjonariuszy było duże, gdy okazało się, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu, jest wojskowy rosomak. W wypadku ranna została jedna osoba.


Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Przybyli na miejsce policjanci byli dość zdziwieni, gdy zobaczyli, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu jest wojskowy rosomak. Jak wstępnie ustalili, kierujący kią, 60-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku Ronda Kuronia, nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.W wyniku zdarzenia ranny został kierowca kii, mężczyznę przewieziono do szpitala. Kierujący pojazdem wojskowym był trzeźwy.
Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego. Prawy pas ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia jest zablokowany.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułPrzewodnik po męskich jeansach. Tych krojów unikaj!
Następny artykułPijany wracał ze sklepu, ugrzązł w błocie i wzywał pomocy