Strona główna JASŁO Zderzenie osobówki z autobusem. 20-latek nie miał prawa jazdy

Zderzenie osobówki z autobusem. 20-latek nie miał prawa jazdy

0
Reklama

W miniony piątek po godz. 21, dyżurny jasielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bieździadka. Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący peugeotem nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w autobus marki Iveco.

Reklama

W trakcie interwencji, mundurowi ustalili, że sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania. Ponadto 20-latka poszukuje Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała-Północ, celem ustalenia jego miejsca pobytu.

Policjanci wykonali oględziny pojazdów oraz zatrzymali dowody rejestracyjne. Od mieszkańca gminy Kołaczyce odebrali stosowne oświadczenie i wystawili wezwanie do stawiennictwa do prokuratury. Wobec mężczyzny zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz za kierowanie pojazdem nie mając do tego uprawnień.

Reklama
Poprzedni artykułGroźne dachowanie w Domaradzu. 53-latka była pod wpływem
Następny artykułIMGW ostrzega przed silnym wiatrem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!