Strona główna STRZYŻÓW Zderzenie karetki z nissanem. Trzy osoby poszkodowane

Zderzenie karetki z nissanem. Trzy osoby poszkodowane

50
0

 

Wczoraj przed południem, jadący na sygnale ambulans pogotowia ratunkowego zderzył się z samochodem osobowym. Obrażenia odniosła załoga ambulansu i kobieta kierująca osobówką. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11, na drodze krajowej nr 19 w Baryczce. Jak ustalili funkcjonariusze, fiat ducato jadący z włączonymi sygnałami uprzywilejowania w kierunku Brzozowa, najechał na tył skręcającego w lewo nissana primery.59-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, jadąca nissanem została przetransportowana do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medycznej wymagali również jadący karetką mieszkańcy powiatu brzozowskiego, 56-letni kierowca i 61-letni sanitariusz. Zostali przewiezieni do szpitala.
Oprócz nissana i fiata w zdarzeniu uczestniczył także kierujący motocyklem. 48-letni kierowca triumpha wjechał na skrzyżowanie w chwili zderzenia. Zahamował gwałtownie i przewrócił motocykl. Na szczęście kierowcy motocykla oraz jego pasażerce nic się nie stało. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.