Strona główna PRZEWORSK Zderzenie czterech pojazdów w Adamówce. Dwie osoby ranne

Zderzenie czterech pojazdów w Adamówce. Dwie osoby ranne

36
0

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Adamówka. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby. Jak ustalili policjanci, sprawca tego zdarzenia nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.


Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 18, w miejscowości Adamówka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy, 18-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, nie zatrzymał się przed znakiem STOP.Wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym i osobówką. Siła uderzenia była tak duża, że dodatkowo ford uderzył w prawidłowo jadącego citroena, którym kierował 32-letni mieszkaniec Malawy.
Na miejscu policjanci ustalili, że 18-latek kierował samochodem nie posiadając do tego uprawnień. Kierujący oraz pasażer forda zostali przewiezieni do szpitala.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia