Strona główna JAROSŁAW Zderzenie ciężarówki z łosiem

Zderzenie ciężarówki z łosiem

0
Reklama

Policjanci z posterunku w Wiązownicy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 867 w Mołodyczu. Łoś wbiegł na drogę wprost pod ciężarowego renaulta, którym kierował 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów. Na szczęście mężczyzna nie odniósł obrażeń. Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze.

Wczoraj po godz. 8, oficer dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 867w Mołodyczu. Na miejsce zostali skierowania policjanci z posterunku w Wiązownicy. Wstępnie ustalili, że przed nadjeżdżający samochód ciężarowy renault, nagle wtargnął łoś. W wyniku zderzenia ze zwierzęciem, uszkodzeniu uległ samochód. Kierujący tym pojazdem, 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, na szczęście nie odniósł obrażeń. Zwierzę uciekło do pobliskiego lasu.

Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułOtwarto nowy most w Godowej
Następny artykułWahania ciśnienia wody oraz przerwy dostaw w Sanoku i okolicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!