Strona główna RZESZÓW Zdenerwował się, że sklep jest zamknięty i uszkodził drzwi

Zdenerwował się, że sklep jest zamknięty i uszkodził drzwi

0
Reklama

Wczoraj rano, dyżurny miejski został powiadomiony o uszkodzeniu drzwi wejściowych do sklepu stacji paliw, w Głogowie Małopolskim. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Pracownik stacji pokazał funkcjonariuszom zapis z monitoringu, który zarejestrował całą sytuację. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło tuż przed północą. Z zapisu sklepowego monitoringu wynikało, że nieznany mężczyzna próbował wejść do nieczynnego już o tej porze sklepu stacji i w pewnym momencie, nie mogąc otworzyć drzwi, zaczyna je kopać, powodując ich uszkodzenie. 

Na miejscu, policjanci wykonali oględziny, zabezpieczy ślady oraz ustalili wartość szkody, która w tym przypadku, wyniosła tysiąc złotych. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili sprawcę. Na sąsiedniej stacji, nietrzeźwy klient, zaczął się awanturować i obsługa powiadomiła policjantów. Mundurowi, którzy tam interweniowali zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do izby wytrzeźwień. Okazało się, że 36-latek, który trafił do wytrzeźwienia, to ten sam mężczyzna, który uszkodził drzwi do sklepu stacji paliw, w Głogowie Małopolskim.

Reklama

Policjanci przesłuchali 36-letniego mieszkańca Mielca i przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Podejrzany przyznał się do czynu, za który przeprosił i dobrowolnej poddał się karze, jaką wyznaczy mu prokurator.

Za przestępstwo zniszczenia mienia wartości wyższej niż 800 złotych, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!