Strona główna TARNOBRZEG Niebezpieczne zdarzenie na DK 9. Tir spadł z wiaduktu

Niebezpieczne zdarzenie na DK 9. Tir spadł z wiaduktu

0
Reklama

Dziś w nocy na DK 9 w Chmielowie doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Tir z naczepą spadł z wiaduktu. Kierowca jest ranny.


Do zdarzenia doszło nad ranem w piątek. Samochód ciężarowy z naczepą marki mercedes spadł z wiaduktu w Chmielowie na drodze krajowej nr 9. Kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem.Z informacji jakie uzyskaliśmy wiadomo, że uderzył w bariery energochłonne i spadł z drogi, zsuwając się kilkanaście metrów. Kierowca pojazdu z urazem ręki trafił do szpitala w Tarnobrzegu.
Mężczyzna na Facebooku napisał, że: „Mam złamany obojczyk z przemieszczenie w kilku miejscach, złamane 3,4 i piąte żebra, źle się czuję . Do domu mam ponad 330 km ,szpital mnie wygrania do domu bez obserwacji, bez kurtki, nie mogę się ruszać, ponad 30 lat płacenia składek ZUS. Oto służba zdrowia w Tarnobrzegu”.

Reklama

O krok od tragedii. Na krajowej 9 w okolicach wiaduktu w Chmielowie doszło do zdarzenia drogowego, tir wpadł w…
Opublikowany przez Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego Czwartek, 14 stycznia 2021

 
Kierowca był trzeźwy. Za naruszenie przepisów prawa ruchu drogowego, kierowca został ukarany mandatem i punktami karnymi.
Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest zablokowana w obu kierunkach.
Policjanci wyznaczyli objazdy dla pojazdów ciężarowych jadących od Rzeszowa przez Majdan Królewski drogą wojewódzką nr 872, Baranów Sandomierski, Tarnobrzeg i Nagnajów. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11.30.
 
fot. Tarnobrzeg112/ Facebook

Reklama