Strona główna ROPCZYCE Zawiadomił policję, że sąsiadka zalała mu mieszkanie. Kobieta potrzebowała pomocy

Zawiadomił policję, że sąsiadka zalała mu mieszkanie. Kobieta potrzebowała pomocy

0
Reklama

Policjanci wspólnie ze strażakami pomogli kobiecie, która leżała w swoim mieszkaniu. Cierpiąca na przewlekłą chorobę 40-latka, nie była w stanie sama wezwać pomocy. O tym, że mogło się stać coś złego, służby powiadomił sąsiad, którego mieszkanie zostało zalane wodą z mieszkania kobiety.

Wczoraj po godz. 9, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące zalania jednego z mieszkań na ul. Udzieli w Ropczycach. Zgłaszający poinformował, że właścicielka mieszkania nie otwiera drzwi, a dodatkowo jest osobą mającą problemy ze zdrowiem.

Reklama

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Pomimo podjętych prób, kobieta nie odpowiadała na pukanie do drzwi i nie reagowała na wołanie funkcjonariuszy. W związku z podejrzeniem, że życie i zdrowie kobiety jest zagrożone, funkcjonariusze podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Z pomocą strażaków, zostały otworzone drzwi wejściowe.

Jak się okazało, mieszkająca tam 40-latka leżała na łóżku i był z nią utrudniony kontakt. Wymagająca natychmiastowej pomocy medycznej kobieta, została przewieziona do szpitala.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!