Strona główna STALOWA WOLA Zatrzymano poszukiwanego za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Zatrzymano poszukiwanego za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

0
Reklama

29-latka poszukiwanego listem gończym zatrzymali kryminalni z KWP w Lublinie. Mężczyzna poszukiwany był za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Do starcia się pseudokibiców drużyn z Lublina i Stalowej Woli doszło w 2016 roku na drodze w powiecie radomskim. Śmierć poniósł wówczas 33-latek ze Stalowej Woli. To już kolejny zatrzymany do tej sprawy mężczyzna. We wrześniu kryminalni zatrzymali w Lublinie 34-latka, który ukrywał się za granicą.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali przed kilkoma dniami 29-letniego mieszkańca gm. Niemce. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Do tego zdarzenia doszło w maju 2016 r. na drodze w pobliżu Skaryszewa w powiecie radomskim. W wyniku starcia się pseudokibiców drużyn z Lublina i Stalowej Woli zginął 33-latek ze Stalowej Woli.

Reklama

We wrześniu b.r kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali do tej sprawy 34-latka, który ukrywał się przez kilka lat poza granicami kraju. Wpadł pod jednym z lubelskich szpitali, kiedy wrócił do Lublina.

Kolejny poszukiwany do tej sprawy – 29-latek został namierzony w jednym z lubelskich mieszkań na Czechowie, gdzie się ukrywał. Był zaskoczony zatrzymaniem. W jego przypadku do odsiadki ma 3 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna już trafił za kratki, gdzie odsiedzi zasądzony wyrok w tej sprawie.

źr. policja lubelska

Reklama
Poprzedni artykułSpowodowała kolizję. Wyszło, że nie była trzeźwa
Następny artykułPomogli osobom, którym groziło wychłodzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!