Strona główna JAROSŁAW Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

0
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy zatrzymali 49-latka poszukiwanego listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu. Mężczyzna od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany zgodnie z dyspozycją sądu trafi do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki, prowadzili poszukiwania mężczyzny, za którym Sąd Rejonowy w Jarosławiu, wydał list gończy. 49-latek od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkaniec gminy Jarosław nie stawił się do zakładu karnego, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz niezastosowania się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Reklama

Wczoraj kryminalni uzyskali informację, że poszukiwany może podróżować busem ze Stalowej Woli w kierunku miejsca zamieszkania. W trakcie prowadzonych działań funkcjonariusze jarosławskiej drogówki zatrzymali pojazd do kontroli drogowej w jednej z miejscowości na terenie gminy Jarosław. Busem podróżował poszukiwany 49-latek, który został doprowadzony do komendy. Zgodnie z dyspozycją sądu, trafi do zakładu karnego.
 

Poprzedni artykułPółmetek wakacji. Strażacy podsumowują interwencje
Następny artykułKrosno, Strzyżów i Rzeszów na trasie XXIV Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!