Strona główna JASŁO Zatrzymano mężczyznę, który zaczepiał chłopca. Chciał by ten wsiadł do jego auta

Zatrzymano mężczyznę, który zaczepiał chłopca. Chciał by ten wsiadł do jego auta

0
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyznę, który namawiał chłopca, aby wsiadł do jego samochodu. Mężczyzna usłyszał już zarzut i złożył wyjaśnienia.

W ubiegły piątek, jasielscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że dzień wcześniej około godz. 13, w Zarzeczu, uczeń szkoły podstawowej został zaczepiony przez mężczyznę poruszającego się samochodem osobowym. Mężczyzna zaproponował chłopcu, by wsiadł do pojazdu. Uczeń odmówił i pobiegł w kierunku domu. Mężczyzna miał jechać za nim jeszcze przez krótki czas, a następnie odjechać w nieznanym kierunku.
 
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Intensywne działania pozwoliły na ustalenie danych mężczyzny oraz samochodu, którym się poruszał.
 
Zatrzymany 74-latek został doprowadzony do jasielskiej jednostki, gdzie usłyszał zarzut usiłowania popełnienia przestępstwa uprowadzenia lub zatrzymania osoby małoletniej poniżej 15 roku życia. Mężczyzna nie przyznał się i złożył wyjaśnienia, tłumacząc, że nie miał żadnych złych zamiarów i chciał jedynie podwieźć chłopca, ponieważ bardzo często zdarza mu się podwozić wielu ludzi.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułDroga Pantalowice-Siedleczka już gotowa
Następny artykułWypadek drogowy. Poszkodowany 14-latek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!