Strona główna JASŁO Zatrzymano kierującego, który pędził 145 km/h w obszarze zabudowanym

Zatrzymano kierującego, który pędził 145 km/h w obszarze zabudowanym

0
Reklama

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali do kontroli kierującego audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 95 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

W ubiegła sobotę policjanci z jasielskiej drogówki patrolowali drogę krajową nr 28 nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. Zwracali uwagę na łamanie przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Stanowczo reagowali, na przypadki przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Reklama

Po godz. 19.30 w Trzcinicy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym audi, który poruszał się z prędkością 145 km/h. Mężczyzna naruszył przepisy będąc w obszarze zabudowanym, gdzie limit prędkości wynosi 50 km/h. Dodatkowo mężczyzna przekroczył prędkość w rejonie przejścia dla pieszych. 29-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Ponadto policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na 3 miesiące.

Jasielscy policjanci podczas minionego weekendu ujawnili jeszcze dwa przypadki przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym przez innych kierujących. W obu sytuacjach również skończyło się na wysokim mandacie i zatrzymaniu prawa jazdy.

Policja apeluje o przestrzeganie określonych limitów prędkości i o rozwagę na drodze. Szczególnie w rejonach przejść dla pieszych zachowajmy szczególną ostrożność i nie działajmy lekkomyślnie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!