Strona główna TARNOBRZEG Zatrzymano dwóch poszukiwanych

Zatrzymano dwóch poszukiwanych

0
Reklama

W Sylwestrowy wieczór, tarnobrzescy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 38 lat, poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Starszy z mężczyzn na widok policjantów schował się za fotel. Drugi z mężczyzn 31-latek, został skazany za krótkotrwałe użycie pojazdu. Obaj trafili do zakładów karnych, gdzie odbędą karę 10 i 12 miesięcy.

W Sylwestra po godz. 22, policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób, zatrzymali w budynku socjalnym w Tarnobrzegu, dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Obaj są mieszkańcami Tarnobrzega w wieku 31 i 38 lat.

Reklama

Starszy mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu celem odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież. 38-latek na widok policjantów, ukrył się w pokoju za fotelem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy.

W budynku socjalnym przebywał także 31-latek, który uczestniczył w imprezie sylwestrowej w innym pokoju. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu celem ustalenia miejsca jego pobytu i odbycia kary pozbawienia wolności, gdyż dopuścił się krótkotrwałego użycia pojazdu.

Zatrzymany 31-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy.

Reklama
Poprzedni artykuł14-latek z Rzeszowa odnaleziony
Następny artykułZnaleziono martwego wilka. Trwa śledztwo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!