Strona główna STALOWA WOLA Zatrzymano czterech podejrzanych o kradzież i pobicie

Zatrzymano czterech podejrzanych o kradzież i pobicie

0
Reklama

Stalowowolscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie 47-latka. Dwóch z nich usłyszało również zarzut kradzieży rozbójniczej. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli, sąd zdecydował, że dwóch 22-latków najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

30 stycznia br., do jednego z mieszkań na osiedlu Rozwadów w Stalowej Woli, wtargnęło czterech mężczyzn, którzy pobili znajdującego się w nim 47-latka, a następnie uciekli. W wyniku podjętych działań, policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Lublina w wieku od 22 do 23 lat.

Reklama

W toku prowadzonych czynności ustalono, że dwaj zatrzymani 22-latkowie, tego samego dnia rano, w jednym ze sklepów na osiedlu Rozwadów, ukradli paczki papierosów, a kiedy klient sklepu próbował ich powstrzymać, został przez nich pobity.

Wszyscy czterej mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Dwaj, za udział w pobiciu, zostali objęci policyjnym dozorem. 

Dwóch 22-latków, którym przedstawiono zarzuty udziału w pobiciu oraz kradzieży rozbójniczej, decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych na okres 3 misięcy. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!