Strona główna NISKO Zatrzymano 37-latka. Miał przy sobie mefedron

Zatrzymano 37-latka. Miał przy sobie mefedron

0
Reklama

Funkcjonariusze niżańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali nietrzeźwego 37-latka, który miał przy sobie narkotyki. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut. Za posiadanie substancji zabronionych, odpowie przed sądem.

W czwartek, policjanci niżańskiego wydziału kryminalnego pełnili służbę na terenie powiatu. W pewnym momencie, na jednej z ulic w Nisku, pomiędzy budynkami, zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Funkcjonariusze postanowili poznać powód tego zachowania.

Reklama

Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że mieszkaniec Stalowej Woli może posiadać przy sobie substancje zabronione. Ich podejrzenia potwierdziły się. Podczas przeszukania, znaleźli przy 37-latku foliowy woreczek wypełniony białą substancją. Wstępne badanie wykazało, że jest to mefedron.

Mężczyzna został doprowadzony do wytrzeźwienia. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Za posiadanie substancji zabronionych, 37-latek odpowie przed sądem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!