Strona główna LEŻAJSK Zatrzymali mężczyznę, który kierował quadem bez uprawnień i pod wpływem

Zatrzymali mężczyznę, który kierował quadem bez uprawnień i pod wpływem

0
Reklama

W niedzielę leżajscy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Giedlarowej. Na miejscu zastali leżącego w rowie mężczyznę, a obok niego znajdował się quad. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latek był nietrzeźwy. Dodatkowo pojazd którym kierował nie był dopuszczony do ruchu, nie posiadał ubezpieczenia, a on sam nie posiadał uprawnień do kierowania.

Dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Giedlarowej, w rowie obok drogi prowadzącej do Wilkowyi, leży młody mężczyzna, a obok niego znajduje się quad. Przybyli na miejsce policjanci, ustalili, że mężczyzną tym był 41-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. W rozmowie z funkcjonariuszami powiedział, że kierując swoim czterokołowcem marki Aeon nie zachował szczególnej ostrożności i stracił nad nim panowanie, a następne wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego nie odniósł on żadnych obrażeń. Od 41-latka wyczuwalny był alkohol. Policyjne urządzenie wskazało prawie 3,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo, okazało się, że pojazd którym kierował mężczyzna nie był dopuszczony do ruchu, nie posiadał ważnego ubezpieczenia OC, a on sam nie posiadał uprawnień do kierowania.

Reklama

Quad, którym kierował 41-latek został zabezpieczony przez osobę przez niego wskazaną. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Reklama
Poprzedni artykułNarodowe Święto Niepodległości
Następny artykułTak kibice dopingowali Sokoła Łańcut [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!