Strona główna KOLBUSZOWA Zatrzymał pijanego kierowcę. Trzymał go do przyjazdu policji

Zatrzymał pijanego kierowcę. Trzymał go do przyjazdu policji

0
Reklama

Zdecydowana postawa świadka pozwoliła zatrzymać mężczyznę, który kierował toyotą w stanie nietrzeźwości. 40-latek podczas jazdy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Jadący za nim mężczyzna zatrzymał się, a kiedy wyczuł od niego alkohol, powiadomił Policję. Mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Kilka dni temu, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Komorowie, gdzie według  zgłoszenia doszło do ujęcia nietrzeźwego kierowcy. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, w przydrożnym rowie zauważyli toyotę. W samochodzie nie było nikogo. Obok pojazdu stała kobieta, która jak się okazało, była świadkiem tego zdarzenia. Wskazała policjantom kierunek, w którym pobiegł kierowca toyoty i zgłaszający. Funkcjonariusze pobiegli w kierunku pobliskiego lasu i zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich przytrzymywał drugiego.

Reklama

Z relacji zgłaszającego wynikało, że kiedy jechał przez Komorów w kierunku Ostrów Tuszowskich, jego pojazd został wyprzedzony przez toyotę, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Zatrzymał się i pobiegł sprawdzić czy nie potrzebuje on pomocy. Wówczas zauważył jak kierowca wychodzi przez przednie drzwi pasażera, ponieważ drzwi od strony kierowcy były zablokowane. Kiedy od mężczyzny wyczuł alkohol, zadzwonił na numer alarmowy wtedy kierujący toyotą zaczął uciekać w kierunku pobliskiego lasu. 38-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego pobiegł za nim i przytrzymywał go do momentu przyjazdu policjantów.

Funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do radiowozu. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Ponieważ odmówił poddania się badaniu na stan trzeźwości, została mu pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Reklama
Poprzedni artykułOrtyl: potrzebna jest europejska pomoc dla ukraińskich firm
Następny artykuł74-latka straciła sporo oszczędności. Dała się oszukać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!