Strona główna BRZOZÓW Zapadł kolejny wyrok dla ojca dzieci z Izdebek

Zapadł kolejny wyrok dla ojca dzieci z Izdebek

0
Reklama

Krzysztof S. ojciec dziesięciorga dzieci z Izdebek w pow. brzozowskim dobrowolnie poddał się karze za znęcanie psychiczne i fizyczne. Sąd Rejonowy w Brzozowie wymierzył mu karę 3 lat i 3 miesięcy więzienia oraz zakaz zbliżania się do dzieci na odległość 50 m.

To nie pierwszy wyrok dla tego mężczyzny. Przypomnijmy, Krzysztof S. został skazany za obcowanie płciowe z córkami poniżej 15 roku życia i kazirodztwo. Odsiaduje wyrok 9 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Sprawa z patologią w rodzinie z Izdebek wyszła na jaw jesienią 2018 r. kiedy zaginął najstarszy syn. Podczas poszukiwań chłopca na jaw wyszły straszne fakty z życia rodziny, od patologicznych zachowań, nadużywania alkoholu, przemocy, po molestowanie.

Gdy sprawa ujrzała światło dzienne wyszło na jaw, że GOPS, pracownicy socjalni wiedzieli o problemach w rodzinie, rodzicach, którzy mieli ograniczone prawa rodzicielskie i niebieską kartę. Nikomu jednak nie przyszło sprawdzać, czy dzieciom, które zdaniem sąsiadów były bite i głodzone, nie dzieje się krzywda.

Przeciwko matce Joannie S. toczy się odrębne postępowanie. Mimo postawionych zarzutów o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad dziećmi, kobieta nie przyznaje się do winy.

Reklama
Poprzedni artykułFinał poszukiwań nastolatki z Krosna. Była w Niemczech
Następny artykułPTG Sokół Łańcut przegrywa kolejny mecz [video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!