Strona główna NISKO Zamówiła w sieci sukienkę, została oszukana

Zamówiła w sieci sukienkę, została oszukana

0
Reklama

W minionym tygodniu, mieszkanaka powiatu niżańskiego znalazła na jednym z portali ogłoszeniowych ofertę zakupu sukienki. Korzystna cena przykuła uwagę 69-latki. Zainteresowana zakupem skontaktowała się z domniemanym sprzedawcą, celem uzyskania informacji o przedmiocie oraz możliwości zakupu i dostawy pod jej adres.

Transakcja przebiegała jak każda inna, rozmowa ze sprzedawcą, ustalenie formy zapłaty oraz dostawy. Wkrótce kobieta otrzymała paczkę. Niestety wewnątrz opakowania, zamiast zakupionej sukienki, znajdował się zupełnie inny, złej jakości towar.

Reklama

69-latce nie udało się ponownie skontaktować ze sprzedawcą. Podany w ogłoszeniu numer nie odpowiadał. Okazało się również, że nie istnieje firma, z której została wysłana paczka.

Przypominamy! Podczas internetowych zakupów, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, sprawdzajmy sprzedawców oraz komentarze co do oferowanych przez nich usług, kontrolujmy strony na które jesteśmy przekierowani i uważajmy na płatności, które autoryzujemy. Bezpieczeństwo to podstawa!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!