Strona główna BIESZCZADY Zamknięto ważną drogę w Bieszczadach!

Zamknięto ważną drogę w Bieszczadach!

0
Reklama

W związku z wystąpieniem w ostatnich dniach bardzo obfitych opadów śniegu z deszczem, na drodze powiatowej w Ustjanowa – Daszówka – Łobozew doszło do znacznego pogorszenia się stanu tej drogi, na zwężeniu w miejscowości Ustjanowa.

Po zasięgnięciu opinii Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz mając na względzie bezpieczeństwo użytkowników tej drogi, konieczne jest zamknięcie tego odcinka drogi.

Reklama

W dniu dzisiejszym zostaną podjęte prace budowane mające na celu wykonanie objazdu zastępczego, umożliwiającego poruszanie się po drodze pojazdom osobowym oraz komunikacji publicznej- przekazano w komunikacie na stronie Starostwa Powiatowego powiatu bieszczadzkiego.

Roboty przy wykonaniu tego objazdu potrwają do 11.04.2023 roku włącznie. W tym terminie droga ta będzie całkowicie zamknięta.  W następnym etapie zostanie wykonana przebudowa tego odcinka. Do zakończenia robót przejazd do miejscowości Łobozew Dolny, Łobozew Górny, Teleśnica, Daszówka możliwy będzie tylko objazdem przez Uherce Mineralne.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!