Strona główna RZESZÓW Zakażenie koronawirusem w Resovii. Drużyna na kwarantannie

Zakażenie koronawirusem w Resovii. Drużyna na kwarantannie

53
0

Apklan Resovia Rzeszów poinformowała o pozytywnym wyniku testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 w zespole beniaminka I ligi. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Resovii trafili na kwarantannę.


Klub poinformował o wdrożeniu procedur wymaganych przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. W komunikacie Resovii czytamy:
W związku z odnotowaniem potwierdzonego przypadku zakażenia SARS CoV- 2 od dnia dzisiejszego sztab szkoleniowy, oraz zawodnicy pierwszej drużyny Apklan Resovii przebywać będą w ścisłej izolacji. Informacja o zaistniałej sytuacji przekazana została do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej.O dalszych szczegółach i podjętych krokach informować będziemy na naszej oficjalnej stronie internetowej. Jednocześnie pragniemy zakomunikować, że od jutra dział administracyjny Sekcji Piłki Nożnej pracował będzie w trybie pracy zdalnej do odwołania. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować do nas drogą elektroniczną.
W związku z zaistniałą sytuacją najprawdopodobniej nie odbędzie się piątkowe spotkanie między Resovią, a Sandecją Nowy Sącz. Beniaminek I ligi nie rozegrał meczu również w miniony weekend ze względu na zakażenie w drużynie Zagłębia Sosnowiec.