Strona główna MIELEC Zagłębie Lubin chce wykupić ze Stali Mielec Adama Majewskiego

Zagłębie Lubin chce wykupić ze Stali Mielec Adama Majewskiego

0
Reklama

Jak podaje Mateusz Miga z TVP Sport, Zagłębie Lubin przymierza się do wykupienia ze Stali Mielec trenera Adama Majewskiego. 48-letni szkoleniowiec w kolejnym sezonie udowadnia swoją wartość i robi dla klubu wynik ponad stan. Stal zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli, a w piątkowy wieczór pokonała gładko właśnie klub z Lubina.

Zagłębie przegrało po raz piąty z rzędu i stało się niemal jasne, że oznacza to koniec w klubie trenera Piotra Stokowca.

Reklama

Według informacji TVP Sport przedstawiciele klubu z Lubina sondowali możliwość sprowadzenia do siebie trenera Adama Majewskiego. Zagłębie musiałoby wykupić jego kontrakt, w którym znajduje się klauzula odstępnego przystępna dla lubinian. Umowa Majewskiego w Mielcu wygasa po zakończeniu sezonu, ale zostanie automatycznie przedłużony, jeśli drużyna zapewni sobie utrzymanie.

Z doniesień TVP Sport wynika, że wysłannicy z Lubina byli w piątek pod wrażeniem wprowadzeniem do mieleckiego zespołu wypożyczonych z Zagłębia piłkarzy: Kamila Kruka i Adama Ratajczyka. W poprzednim sezonie Majewski świetnie wkomponował do Stali Kokiego Hinokio, który po powrocie na Dolny Śląsk jest cieniem samego siebie.

Majewski pracuje w Mielcu od początku sezonu 2021/22. W lipcu 2021 roku zastąpił na tym stanowisku Włodzimierza Gąsiora.

Reklama
Poprzedni artykuł33-latek nie dawał spokoju koleżance. Trafił do aresztu za stalking
Następny artykułBez prawa jazdy i pod wpływem kierował samochodem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj