Strona główna MIELEC Zagłębie Lubin chce wykupić ze Stali Mielec Adama Majewskiego

Zagłębie Lubin chce wykupić ze Stali Mielec Adama Majewskiego

0
Reklama

Jak podaje Mateusz Miga z TVP Sport, Zagłębie Lubin przymierza się do wykupienia ze Stali Mielec trenera Adama Majewskiego. 48-letni szkoleniowiec w kolejnym sezonie udowadnia swoją wartość i robi dla klubu wynik ponad stan. Stal zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli, a w piątkowy wieczór pokonała gładko właśnie klub z Lubina.

Zagłębie przegrało po raz piąty z rzędu i stało się niemal jasne, że oznacza to koniec w klubie trenera Piotra Stokowca.

Reklama

Według informacji TVP Sport przedstawiciele klubu z Lubina sondowali możliwość sprowadzenia do siebie trenera Adama Majewskiego. Zagłębie musiałoby wykupić jego kontrakt, w którym znajduje się klauzula odstępnego przystępna dla lubinian. Umowa Majewskiego w Mielcu wygasa po zakończeniu sezonu, ale zostanie automatycznie przedłużony, jeśli drużyna zapewni sobie utrzymanie.

Z doniesień TVP Sport wynika, że wysłannicy z Lubina byli w piątek pod wrażeniem wprowadzeniem do mieleckiego zespołu wypożyczonych z Zagłębia piłkarzy: Kamila Kruka i Adama Ratajczyka. W poprzednim sezonie Majewski świetnie wkomponował do Stali Kokiego Hinokio, który po powrocie na Dolny Śląsk jest cieniem samego siebie.

Majewski pracuje w Mielcu od początku sezonu 2021/22. W lipcu 2021 roku zastąpił na tym stanowisku Włodzimierza Gąsiora.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!