Strona główna SANOK Zaginęła 17-letnia Katarzyna Nowicka. Policja prowadzi poszukiwania

Zaginęła 17-letnia Katarzyna Nowicka. Policja prowadzi poszukiwania

822
0

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku prowadzi poszukiwania za zaginioną Katarzyną Nowicką, 17- letnią mieszkanką Sanoka. Zaginiona 14 kwietnia 2021 roku około godziny 19, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku  prowadzi poszukiwania za zaginioną Katarzyną Nowicką,  17- letnią mieszkanką Sanoka. Zaginiona wczoraj około godziny 19, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis: wzrost około 167 cm, szczupła sylwetka,  włosy-długie, ciemne, proste, oczy-szare,  nos-prosty, uzębienie- pełne, nosi aparat ortodontyczny.

Ubiór: w dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz o długości do polowy uda, rozpinany na guziki, czarne buty typu glany, czarne spodnie, szarą czapkę z cekinami, czarny szalik z kieszeniami.  Miała czarny plecak. 

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku na numer telefonu 47 8296 310 lub 311.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here