Strona główna RZESZÓW Zaginął mieszkaniec Rzeszowa. Policja apeluje o pomoc

Zaginął mieszkaniec Rzeszowa. Policja apeluje o pomoc

0
Reklama

Policjanci Komisariatu Policji II w Rzeszowie poszukują zaginionego Jana Stalec, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony w piątek 3 stycznia 2020 r. pomiędzy godz. 14.00 a 14.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony w okresie wcześniejszym zamieszkiwał w Brzeźnicy w kierunku, której mógł się udać.


Rysopis:  wzrost ok. 170 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne.
Ubiór: spodnie dresowe koloru ciemnego, koszula w kratę z długimi rękawami, kurtka typu jeans koloru niebieskiego, buty kapcie typu zakopiańskiegoZaginiony może mieć problemy z pamięcią oraz poruszaniem się. Nie posiadał przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego.
Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami  Komisariatu Policji II w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 17 858 35 66 lub z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3550 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.

Reklama