Strona główna ROPCZYCE Zaginął 68-latek z Ocieki

Zaginął 68-latek z Ocieki

0
Reklama

Ropczyccy policjanci poszukują zaginionego 68-latka. Mieszkający samotnie, Michał Ciołkosz wyszedł z domu w miejscowości Ocieka i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia, proszone są o kontakt z policją.

Mężczyzna mieszkał samotnie w domu w miejscowości Ocieka. Do dnia dzisiejszego nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Ostatni kontakt z osobą zaginioną miał miejsce 19 listopada bieżącego roku.

Reklama

Rysopis:  wzrost około 165 – 170 cm, włosy szpakowate, proste, broda z zarostem koloru czarno – siwego, szczupła budowa ciała.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru białego /z uwagi na zabrudzenia popielata/. Nosił szary kapelusz z piórkiem. Spodnie garniturowe koloru ciemnoszarego.

Osoby posiadające wiedzę co do miejsca przebywania  mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ropczycach. Tel. 47 82 24 310 (czynny całodobowo), 47  82 24 325 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje można również przekazać na adres e-mail: ropczyce@rz.policja.gov.pl

Reklama
Poprzedni artykułZnamy plany budżetu województwa na 2023 rok
Następny artykułPoszukiwania 68-latka zakończone. Przebywał kilkanaście dni u znajomego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!