Strona główna STALOWA WOLA Zabójstwo, poćwiartowane i spalone zwłoki. Zapadł wyrok – 5 lat więzienia

Zabójstwo, poćwiartowane i spalone zwłoki. Zapadł wyrok – 5 lat więzienia

0
Reklama

Zapadł skazujący wyrok dla 33-letniego Roberta S., który rok temu dopuścił się popełnienia makabrycznych czynów wobec 65-letniej Jadwigi K. Po śmierci ciało kobiety zostało rozczłonkowane, fragmenty spalone w piecu, reszta ukryta w kombajnie.

Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu wydał zaskakujący w tej sprawie wyrok. Oskarżony, któremu za zabójstwo groziło dożywocie, został skazany na 5 lat więzienia. Wyrok jest nieprawomocny.

Reklama

Jak informują lokalne media, feralnego dnia, w gospodarstwie Roberta S. doszło do spotkania, podczas którego on, Jadwiga i ich znajomy Piotr K. spożywali alkohol. Kobieta będąc pijana miała oddać mocz na kanapę, co rozzłościło Roberta. Jak ustalili śledczy, miał on uderzyć kobietę ciężkim narzędziem, jak łopata i wygonić z domu. Na zewnątrz kobieta w samem koszuli i przy temperaturze kilku kresek powyżej zera miała spędzić noc. Piotr K. widział jak idzie do stodoły, gdy ten wracał do domu.

Roman S. twierdził w śledztwie, że Jadwigę znalazł martwą w stodole, spanikował i dlatego postanowił pozbyć się ciała. Mimo że policja odnalazła część fragmentów zwłok, nie udało się określić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci ofiary. Nie odnaleziono jej głowy- podał portal InRes24.

Sąd w Tarnobrzegu orzekł, że nie ma jednoznacznych dowodów wskazujących, czy i w jaki sposób oskarżony doprowadził do śmierci kobietę. – Są tylko przypuszczenia, ale na nich można opierać wyroku. Dlatego wszelkie wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżoneg.

Reklama
Poprzedni artykuł63-letni rowerzysta ukarany mandatem 2,5 tys. złotych
Następny artykułUwaga turyści! Zła sytuacja na szlakach w Bieszczadach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!