Strona główna WIADOMOŚCI Zabójca dostawcy chleba przed sądem. Czeka go proces

Zabójca dostawcy chleba przed sądem. Czeka go proces

93
0

Jest akt oskarżenia przeciwko 30-latkowi z powiatu przeworskiego, który w październiku ubiegłego roku zamordował dostawcę chleba w Jaworniku Polskim.

Do zdarzenia doszło 19 października br. w Jaworniku Polskim. Dostawca pieczywa ok. godziny 3:00 przywiózł do jednego ze sklepów świeże pieczywo z piekarni w Hyżnem. Lokalna policja otrzymała wezwanie, że na terenie sklepu leży zakrwawiony mężczyzna.

60-letni dostawca pieczywa trafił do szpitala. Jego stan był ciężki. Monitoring z miejsca zdarzenia zarejestrował moment pobicia dostawcy. Kiedy ten przyjechał z pieczywem stanął przy samochodzie i nagle został uderzony kijem bejsbolowym przez innego mężczyznę. 60-latek otrzymał kilka uderzeń kijem, sprawca chciał go zapewnie okraść, gdyż przeszukiwał kieszenie mężczyzny. Później odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Sprawca ataku został zatrzymany jeszcze tego samego dnia na zachodniej granicy Polski w Zgorzelcu.

Adam Sz. został oskarżony o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem w związku z rozbojem przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz kradzież auta z wyrobami cukierniczymi o wartości 15 500 złotych. Mężczyzna był już wcześniej karany. Grozi mu dożywotnie więzienie.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here