Strona główna NISKO Zabezpieczono prawie 1 kg marihuany. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia

Zabezpieczono prawie 1 kg marihuany. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia

0
Reklama

W środę policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Ulanów. W trakcie wykonywanych czynności, na miejscu interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli blisko kilogram marihuany. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz nawet do 10 lat kary pobawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, w środę przed godz. 19, przybyli na miejsce interwencji w związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury domowej. Na miejscu zatrzymali agresywnego 45-latka. Ponadto zgłaszająca wskazała mundurowym miejsce w domu, w którym mężczyzna może przechowywać substancje zabronione. To potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy, którzy podczas wykonywanych czynności poczuli charakterystyczny zapach.

Reklama

W jednym z pomieszczeń, funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny ukryty w plastikowych pojemnikach, pudełkach tekturowych, papierowych torbach oraz foliowych workach. Badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana w ilości blisko kilograma.

45-latek, oprócz odpowiedzialności za stosowanie przemocy w rodzinie – poniesie również konsekwencje za posiadanie znacznej ilości narkotyków za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułW grudniu Łaźnie Rzymskie w Muzeum-Zamek w Łańcucie za symboliczną złotówkę
Następny artykułPomógł zdezorientowanemu seniorowi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!