Strona główna ROPCZYCE Zaatakował kolegów podczas libacji alkoholowej. Trafi przed sąd

Zaatakował kolegów podczas libacji alkoholowej. Trafi przed sąd

0
Reklama

Spowodowanie obrażeń ciała dwóch osób, to jeden z zarzutów, który usłyszał mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Na początku kwietnia, podczas libacji alkoholowej, zaatakował szklaną butelką dwoje współbiesiadników. Decyzją sądu, 58-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.


Do zdarzenia doszło 1 kwietnia w jednym z mieszkań w Ropczycach. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 58-letni mężczyzna podczas libacji alkoholowej, najpierw zaatakował znajomego uderzając go szklaną butelką, a następnie zadał mu kilka ciosów pięścią i nogą. Gdy uczestnicząca w spotkaniu kobieta chciała pomóc napadniętemu mężczyźnie, ona również została uderzona. Sprawca rozbitą butelką zranił ją w policzek.
Poszkodowani dopiero po kilku dniach złożyli zawiadomienie o tym przestępstwie. Funkcjonariusze rozpoczęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy.
Dzięki skutecznym policyjnym działaniom, 58-letni napastnik został zatrzymany już po dwóch dniach. Śledczy przesłuchali mężczyznę i postawili mu zarzuty spowodowania obrażeń ciała dwóch osób oraz kierowania gróźb karalnych wobec jednej z nich. Okazało się, że nie było to jego pierwsze tego typu przestępstwo. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynu. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułApel wojewody do medyków o pomoc w walce z Covid-19
Następny artykułNowe obowiązki właścicieli i zarządców nieruchomości w czasie zagrożenia epidemicznego