Strona główna SPORT Za nami Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Padlu

Za nami Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Padlu

0
Reklama

W ubiegły weekend w klubie Carthagowola odbyły się Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Padlu, których głównym partnerem była Polska Federacja Padla. Padel to sport rakietowy. Zawiera w sobie zarówno elementy tenisa jak i squasha. Jest uważny za jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie.

W turnieju w przeciągu 3 dni aż 40 par z całej Polski, rozegrało 77 meczy! Wśród uczestników znaleźli się czołowi zawodnicy kadry Polskiej, dzięki czemu otrzymaliśmy najwyższą rangę turnieju (A). Niesamowite widowisko zapewnił nam finałowy mecz Mistrzów Polski w padlu (Maciej Naduk i Mateusz Lipiński VS Mateusz Miroński i Michał Reda). Mecze rozegrano w 4 kategoriach – OPEN, Mikst, Kobiety oraz +45.

Reklama

Zawodnikom udało się wywalczyć:

  • 2 miejsce w kat. 45+  – Robert Chruścicki i Pedro Martinez
  • 4 miejsce w kat. Kobiety – Lena Burdzy

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Turbi przygotowały dla naszych zawodników regionalne specjały, a cukiernia B.Bełzak pyszne słodkości. Wśród uczestników turnieju rozlosowano pobyt w Żeglarskiej Zatoce oraz 8 zestawów zawierających smartwatch i zestawy padlowcyh piłek od Asymmetrical Consulting.

W czasie turnieju uczestnicy oraz kibice mogli korzystać ze wszelkich udogodnień znajdujących się na terenie naszego ośrodka (boisko do siatkówki plażowej, basen, sauna, jacuzzi, grill, siłownia do kalisteniki, plac zabaw). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka – organizujemy  zajęcia grupowe nauki gry w padla oraz treningi indywidualne, a także spotkania integracyjne dla szkół i firm, urodzinki).

Reklama
Poprzedni artykuł46-letni motorowerzysta jechał pijany, miał dożywotni zakaz prowadzenia
Następny artykułWracają upały. IMGW wydało ostrzeżenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj