Strona główna RZESZÓW XV Rockowa Noc w Rzeszowie

XV Rockowa Noc w Rzeszowie

0
Reklama

Sześć zespołów w najbliższą sobotę (5 września) powalczy o statuetkę Tadeusza Nalepy, godziny w studiu nagrań i 3 tys. zł podczas XV Rockowej Nocy w Rzeszowie na Bulwarach. Gwiazdami wieczoru będą Krusher i Hunter.


Hunter to słynny zespół rockowy. Każdy, kto chociaż odrobinę ceni sobie heavy metal z pewnością kojarzy takie kawałki jak: „Kiedy umieram”, „Imperium Trujki”, „Labirynt Fauna”.
Krusher to zespół rodem z Krosna grający muzykę z pogranicza metalu i rocka. Grupa ma na koncie ponad 300 koncertów w Polsce i zagranicą. Grali u boku czołówki polskiej sceny rockowej, m.in. TSA, Huntera, Acid Drinkers, Vadera, Renaty Przemyk, Kazika Staszewskiego, czy KSU.
Zanim jednak w Rzeszowie wystąpią gwiazdy, na scenie zagra 6 zespołów, które będą walczyć o nagrodę główną (3000 zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagrodę za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout.
W tym roku o nagrody powalczą: Roxana Tutaj&Good Omen, After Midnight, Rosemerry, Insani, Sold My Soul oraz P. Pig. Na scenie zaprezentuje się także laureat ubiegłorocznej Rockowej Nocy – grupa Inclusion.
Wszystkie koncerty dobędą się na scenie na bulwarach. Wstęp na Rockową Noc jest bezpłatny – bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc w strefie koncertowej jest ograniczona. Wejście możliwe jest po okazaniu wypełnionego oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia dostępnego na estrada.rzeszow.pl.

Reklama
Poprzedni artykułRuszyło śledztwo ws. policjanta, który kamerował kobietę
Następny artykułDopiero 2 września, a szkoły w regionie już pozamykane