Strona główna MIELEC Wyszła z domu i zaginęła. Trwają poszukiwana 35-latki

Wyszła z domu i zaginęła. Trwają poszukiwana 35-latki

402
0

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, prowadzą poszukiwania za zaginioną Magdaleną Uzar, 35-letnią mieszkanką Mielca. 25 maja 2021 roku w godzinach porannych, kobieta wyszła z domu z zamiarem udania się na zajęcia w rejonie ul. Biernackiego w Mielcu, gdzie nie dotarła. Widziana była w rejonie dworca PKS w Mielcu. Od chwili wyjścia z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:
wzrost około 161-164 cm, szczupła budowa ciała, oczy ciemne, włosy krótkie koloru ciemnego, może posiadać okulary korekcyjne. W chwili zaginięcia ubrana była w bluzę koloru czerwonego z wizerunkiem dwóch misiów z przodu, spodnie typu jeans, buty tenisówki koloru granatowego. Może posiadać przy sobie czarną torebkę.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu, nr tel.: 47 822 73 26 (w godz. 7.30 – 15.30) oraz całodobowo tel.: 47 822 73 10 lub 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here