Strona główna KROSNO Zamknięte galerie. Wystawili towary w namiotach przed wejściem

Zamknięte galerie. Wystawili towary w namiotach przed wejściem

879
0

Portal informacyjny Krosno 112 poinformował, że sprzedawcy, którzy ze względu na restrykcje musieli zamknąć sklepy w galeriach handlowych, otworzyli stoiska w namiotach przed wejściem.

Pod Galerią Krosno kilka sklepów prowadzi sprzedaż w namiotach, spełniając wymogi sanitarne związane ze sprzedażą na świeżym powietrzu. Jak informuje dalej portal:

„Część najemców zdecydowała się na przeniesienie sklepów na parking (50 style, 5.10.15., Greenpoint i Moodo). – W ten sposób klienci mogą bezpiecznie zrobić zakupy na świeżym powietrzu, przy okazji wspierając przedsiębiorczość i miejsca pracy – zaznacza Tomasz Rzepka. Dodaje, że wszystko przy zachowaniu reżimu sanitarnego”.

Obostrzenia związane z zamknięciem galerii handlowych wstępnie obowiązywać mają do 9 kwietnia, jednak już pojawiają się głosy, że rząd przedłuży lockdown.

W otwartych sklepach panuje reżim sanitarny, restrykcje mówią, że 1 klient na każde 20 metrów kwadratowych (w sklepach o powierzchni powyżej 100 m. kw.) lub jedna osoba na każde 15 m. kw. w sklepach poniżej 100 m.

źr. Krosno112

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here