Strona główna PRZEWORSK Wypadek w Przeworsku. Ranne dwie osoby

Wypadek w Przeworsku. Ranne dwie osoby

0
Reklama

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Tym razem kierujący samochodem osobowym nie zastosował się do tej zasady, w wyniku, czego doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 16 na ul. Łańcuckiej w Przeworsku. Z ustaleń policjantów wynika, że 67-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, kierując samochodem marki Fiat Tico, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodem osobowy marki Audi. W wypadku ucierpiały dwie osoby to pasażerowie pojazdu fiat tico.

Reklama

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.  Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać powinien upewnić się, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Pamiętajmy, że od decyzji podejmowanych przez nas na drodze może zależeć zdrowie, a nawet życie innych osób.

Poprzedni artykułKrzyż powrócił na stary wojenny cmentarz
Następny artykułBurze z gradem w regionie. Trwa usuwanie skutków nawałnic [foto, video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!