Strona główna ROPCZYCE Wypadek w gospodarstwie. 9-latek przygnieciony przez opryskiwacz

Wypadek w gospodarstwie. 9-latek przygnieciony przez opryskiwacz

2156
0

Ropczyccy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Brzeziny. 9-latek został przygnieciony przez opryskiwacz rolniczy. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia.

Wczoraj około godz. 18.30, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Brzeziny doszło do wypadku z udziałem dziecka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, na prywatnej posesji 9-letni chłopiec został przygnieciony przez opryskiwacz rolniczy.

Ranne dziecko zostało przetransportowane Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Na miejscu policjanci wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady, co pozwoli ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy!
Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Nie zapominajmy, że to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci, szczególnie te najmłodsze. Miejmy świadomość, że gospodarstwo rolne to nie tylko, miejsce pracy rolnika, ale także plac, na którym bawią się dzieci i niejednokrotnie robią to w sposób nieostrożny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here