Strona główna DĘBICA Wypadek pod Dębicą. Dwie osoby ranne, kierowca pijany

Wypadek pod Dębicą. Dwie osoby ranne, kierowca pijany

0
Reklama

Policjanci interweniowali wobec 54-letniego kierowcy renaulta, który zjechał z drogi, wpadł do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Dwie osoby, podróżujące samochodem, zostały ranne i trafiły do szpitali. Okazało się, że kierowca był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło w miejscowości Opacionka w gminie Brzostek tuż przed godz. 22. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 54-letni mężczyzna z powiatu strzyżowskiego, kierujący renaultem thalią, na łuku drogi zjechał z jezdni, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

W wypadku ranni zostali – kierujący reanultem oraz jego roczny wnuk. 26-letnia córka kierowcy, po opatrzeniu medycznym, została zwolniona do miejsca zamieszkania. Dwójka pozostałych wnucząt w wieku 3 i 7 lat nie ucierpiała w zdarzeniu i została przekazana członkom rodziny. Kierowca został przewieziony do dębickiego szpitala, natomiast roczny chłopiec został przewieziony do szpitala w Rzeszowie.

Reklama

Badanie stanu trzeźwości kierującego renaultem wykazało, że 54-letni mężczyzna był pijany i miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną, która pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!