Strona główna LUBACZÓW Wypadek na skrzyżowaniu. 67-letnia kierująca prawdopodobnie zasłabła

Wypadek na skrzyżowaniu. 67-letnia kierująca prawdopodobnie zasłabła

0
Reklama

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w wyniku zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. płk. Dąbka z ul. Polną w miejscowości Lubaczów. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego było zasłabniecie 67-letniej kierującej skodą.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9, w Lubaczowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 67-letnia kierująca skodą zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z nissanem. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było zasłabnięcie kierującej skodą.

Reklama

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala zostały przewiezione trzy osoby, 67-letnia kierująca skodą oraz 62-letni kierujący nissanem wraz z 8-letnią pasażerką pojazdu. Kierujący nissanem był trzeźwy, natomiast ze względu na obrażenia od 67-latki została pobrana krew celem ustalenia stanu trzeźwości. Policjanci zabezpieczali miejsca zdarzenia. Podczas oględzin zebrali ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną.

Pamiętajmy! Wsiadając za kierownicę zachowajmy rozwagę, trzeźwość, koncentracje i rozsądek na drodze. Przez chwilę nieuwagi, zamyślenia, spojrzenia na telefon, pisania sms-ów lub rozmowy z pasażerem, możesz nie mieć czasu odpowiednio zareagować i uniknąć zderzenia z innym uczestnikiem ruchu. Jeżeli czujemy, że stan naszego zdrowia się pogarsza w trakcie jazdy, co może zagrażać nam samym lub innym uczestnikom ruchu, zatrzymajmy pojazd, włączmy światła awaryjne i wezwijmy pomoc.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!