Strona główna PRZEWORSK Wypadek na autostradzie. Zderzył się dwa ukraińskie samochody

Wypadek na autostradzie. Zderzył się dwa ukraińskie samochody [foto]

0
Reklama

Dziś nad ranem na autostradzie A4 na wysokości Mirocina (pow. przeworski) doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody na ukraińskich rejestracjach. Na miejscu pracowała straż i policja, Nikomu nic się nie stało.

Niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu przez kierującego citroenem, było przyczyną kolizji drogowej. Doszło do niej dziś w nocy, w miejscowości Mirocin. W tym zdarzeniu nikt nie został ranny.

Reklama

Dzisiaj po godz.2, dyżurny przeworskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Mirocin. Policjanci ustalili, że kierujący citroenem, 27-letni obywatel Ukrainy, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Peugeot i najechał na jego tył. W wyniku tego zdarzenia kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że byli trzeźwi.

27-latek, kierujący citroenem za spowodowanie kolizji został pouczony.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Reklama
Poprzedni artykułABW zatrzymała w Przemyślu rosyjskiego szpiega
Następny artykułNożownik z Medyki usłyszał zarzut. Policja sprawdza jego tożsamość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!