Strona główna PRZEWORSK Wypadek drogowy. Poszkodowany 14-latek

Wypadek drogowy. Poszkodowany 14-latek

0
Reklama

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło w miejscowości Urzejowice. W wypadku ucierpiał kierujący motocyklem 14 – letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj po godz. 10 w miejscowości Urzejowice. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym marki Mazda 56- letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 835 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem 14- letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego.

Reklama

Kierujący motocyklem z obrażeniami został przetransportowany do rzeszowskiego szpitala. Badanie na zawartość alkoholu pokazało, że kierujący mazdą był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Reklama
Poprzedni artykułZatrzymano mężczyznę, który zaczepiał chłopca. Chciał by ten wsiadł do jego auta
Następny artykułZnaleźli sporą sumę pieniędzy i oddali na policję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!